Xiaomi’den sonra Lenovo da akıllı kilit üretti

Lenovo‘nun akıllı kilit üretimindeki tecrübesi yeni modeli E20 ile devam ediyor. 22 Nisan’da JD.com üzerinden ön siparişe sunulan bu ürün, güvenliği öncelikli kılarak tasarlanmış. 399 yuan (yaklaşık 56 dolar) fiyat etiketiyle piyasaya sürülen E20, elektrik kesintileri ve zorlama girişimlerine karşı üçlü koruma özelliği ile dikkat çekiyor. Kullanıcılar için sunulan 20 haneli kukla şifre özelliği, ekstra bir güvenlik katmanı sağlıyor.

E20 modelinde, kapıyı açmanın birden fazla yolu bulunuyor. Kişiselleştirilmiş bir dokunuş için 360 derece algılama özelliğine sahip güvenli parmak izi taraması mevcut. İsteyen kullanıcılar, ek güvenlik için rastgele numaralar ekleyebileceği 20 haneli kukla bir şifre kullanabiliyor.

Xiaomi’den sonra Lenovo da akıllı kilit üretti

Şifrelenmiş 17 bölgeye sahip kapı kartları ise başka bir güvenli erişim metodu olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca, Wi-Fi bağlantısı olmadan bile misafirler için geçici şifreler oluşturulabiliyor. Fiziksel bir anahtara ihtiyaç duyulduğunda, gizli bir anahtar deliği ve yedek mekanik anahtar da unutulmamış. Güvenliği maksimize etmek için E20, en üst düzey güvenlik sağlamak amacıyla iki veya daha fazla kilidin birleşimini gerektirecek şekilde programlanabiliyor.

E20’nin kalbinde yüksek güvenlikli bir kilit sistemi bulunuyor. Sınıf C doğrudan takılabilen hırsızlık önleyici kilit silindiri, kilit silindiri sınıflandırmaları arasında en yüksek güvenlik seviyesini temsil ediyor. Kapınızı açmanın kolay bir yolunu arıyorsanız veya güvenlik en büyük önceliğinizse, Lenovo E20 akıllı kilit, eviniz için zengin özelliklere sahip güvenilir bir seçenektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x